niedziela, 20 września 2015

Unboxing : Wiedźmin Gra Przygodowa Wiedźmin Gra Przygodowa została stworzona przez Ignacego Trzewiczka będącego już swoistym weteranem potrafiącym przyciągnąć do plansza gracza na długie godziny. Sama gra opiera się na twórczości Andrzeja Sapkowskiego, a swymi rozwiązaniami pozwala na dobrą zabawę zarówno wieloletnim fanom gatunku jak i graczom nie znającym jeszcze uniwersum Wiedźmina.


 Co jednak znajduje się w środku?


 

Po otwarciu pudełka znajdujemy dwie instrukcje - pełną, oraz jej skrótową wersję (będącą przydatną podczas pierwszych rozgrywek aby na szybko doszukać potrzebne informacje w razie zapomnienia).

 Do wyboru graczy trafiły cztery postacie z przypisanymi do nich kartami rozwoju i dobrej jakości figurkami.Warto zwrócić uwagę, iż wszystkie elementy znajdują się w woreczkach strunowych, karty nie latają więc luźno po pudełku. Niestety zabrakło takich woreczków na elementy znajdujące się w wypraskach (czyli wszelkie żetony).


 Samych żetonów natomiast jest całkiem sporo, w tym żetony potworów których grafiki przedstawiają się bardzo dobrze (aby nie psuć niespodzianki i nie zdradzać jakich przeciwników możemy spotkać nie będę ich tu umieszczał odkrytych).


  
  Do dyspozycji dostajemy sporą ilość kart o ciekawych grafikach, a co najważniejsze - o czytelnych opisach. Nie mogło oczywiście zabraknąć i samej planszy przedstawiającej terytoria znane z zarówno książek jak i gier komputerowych ze świata Wiedźmina. 
 Wydanie gry jest najwyższej klasy, zarówno sama plansza jak i karty są dobrej jakości. Te drugie nie są z cienkiej, elastycznej tektury dosyć często spotykanej lecz są dosyć sztywne aby można bez obaw móc grać nimi bez dodatkowych folii zabezpieczających. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz