poniedziałek, 4 stycznia 2016

Unboxing : Pokój 25

Gra Pokój 25 została wydana w Polsce przez wydawnictwo Rebel. Za jej produkcję odpowiada Francois Rouze. W grze na podobieństwo filmu Cube wcielamy się w więźnia specjalnie stworzonego systemu pomieszczeń pełnego pułapek aby dla zadowolenia widzów uciekać bądź ginąć w ruchomym labiryncie. Co znajdujemy w pudełku?


 Po otworzeniu pudełka naszym oczom ukazuje się instrukcja która w zwięzły i dobry sposób opisuje wszystkie zasady rozgrywki oraz opis pomieszczeń jakie spotkamy w grze oraz ich sugerowanego doboru.


Pod planszą znajdujemy karty postaci, które głównie polegają na przedstawieniu nam raz jeszcze opisu pomieszczeń jakie znajdują się w labiryncie. Postaci niestety nie różnią się między sobą niczym poza wyglądem i kolorem. 
 
 Pod kartami znajdujemy cztery wypraski z większością elementów gry takimi jak (poza samymi płytkami pokoi) żetony graczy wykorzystywane do toru kolejki, żetony podpowiedzi czy żetony wykorzystywane aby ustalić w którym kierunku poruszał się dany rząd pokoi. 

Bardzo spodobało mi się to co znalazłem pod wymienionymi wcześniej elementami, a mianowicie BARDZO dobrze wykonana wypraska pozwalająca na umieszczenie wszystkich elementów. Dodatkowo znajdziemy tam nieco wolnego miejsca które będzie można wykorzystać prawdopodobnie na umieszczenie postaci z dodatku. 


Same figurki również nie są zwykłymi pionkami, lecz ciekawie wykonanymi postaciami dobrej jakości.

Karty postaci również nie latają po pudełku utrzymywane przez wypraskę na swoim miejscu.

 A tak prezentuje się wszystko włożone do pudełka : 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz